ژست های عکاسی مردانه

انواع ژست عکاسی برای آقایان

یکی از دغدغه های عکاسانی که تازه کار خود را در استدیو و آتلیه عکاسی آغاز میکنند ژست دادن به افراد است. ژست دادن به یک مدل و یک فرد عادی کاملا با هم متفاوت است. یک مدل میداند که چگونه و در کدام موقیعت بهترین ژست را ارایه دهد. اما ما همیشه با یک مدل سرو کار نداریم و بیشتر مواقع افرادی که از آنان عکاسی میکنیم افراد معمولی هستند. بنابراین شما به عنوان یک کارگردان در زمینه ژست دادن به سوژه وظیفه ارائه بهترین عکس با کیفیت مطلوب را به فرد دارید. در این نوشتار چند نکته کلی در ژست دادن به آقایان و نمونه هایی از ژست عکس مردانه را برایتان تهیه کرده ایم. ژست های عکاسی مردانه را مشاهده کنید و از آنها الهام بگیرید.

  • اگر موهای مدل شما کم پشت است سعی کنید از زاویه پایین از او عکس بگیرید تا مقدار حجم موی او در عکس زیاد جلوه نکند.
  • اگر صورت مدل تان دارای چین و چروک زیاد است بهتر است که نور را به صورت مستقیم بتابانید. زیرا هنگامی که نور مستقیم میتابد از ایجاد های لایت جلوگیری کرده و در نتیجه صورت صاف تر به نظر میرسد.
  • اگر مدل شما بینی بزرگی دارد، از او بخواهید مستقیما به دوربین نگاه کند و از زاویه پایین تری عسکبرداری کنید تا بینی او بیش از حد برجسته به نظر نرسد.
  • اگر مدل شما گوش های بزرگی دارد، سر وی را بچرخانید تا فقط یک گوش نشان داده شود. سپس نور را ملایم کنید تا گوش دیگر در سایه ها محو شود و زیاد به چشم نخورد.
  • اگر مدل شما غبغب دارد، به او بگویید سر خود را کمی بالا ببرد تا گردن کشیده تر به نظر برسد. هم چنین می توانید نور بیشتری از بالا به مدل بتابانید تا در زیر خط فک سایه ایجاد شده و ناحیه زیر چانه کمتر قابل دیدن باشد.
  • اگر دست ها در زیر کمر قرار دارند، می توانید بگذارید راحت باشند و به طور طبیعی آویزان بمانند. هم چنین می توانید از مدل بخواهید دست ها را داخل جیب خود قرار دهد. ولی مطمئن شوید که انگشت شصت خود را بیرون از جیب گذاشته باشد تا کلّ دست مدل مخفی نباشد. هیچ گاه دست ها را به صورت مشت شده از مدل نخواهید. زیرا این حالت از نشانه های تهاجم است.

ژست عکس مردانه در فضای باز

در مورد عکاسی در فضای باز رعایت نکاتی می تواند به ثبت هر چه بهتر تصاویر کمک شایانی بکند.

  • سعی کنید با فرمت raw عکاسی کنید. زیرا در هنگام ویرایش عکس به راحتی می توانید مشکلات به وجود آمده را رفع کرده و تنظیمات دلخواه را به عکس اضافه کنید.
  • در ساعات طلایی عکاسی کنید. بعد از طلوع و نزدیک به غروب شما می توانید بهترین نور ممکن را برای عکاسی داشته باشید.
  • برای به دست آوردن بک گراندی محو و دارای بوکه بهتر است از اعداد دیافراگم کوچک(دیافراگم باز) مانند f2.8 استفاده کنید.

عکاس شو عکاسی ,توانید ,صورت ,دادن ,دارد، ,کرده ,عکاسی کنید ,بزرگی دارد، ,زاویه پایین

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

عشق دانی انلاین خرید بانک شماره موبایل فروش مجموعه همراه اول و ایرانسل رئال کلاب فروش فلزیاب شیراز مشق مهر کتابخانه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ???????????????? ???????????????????? دانلود رایگان رمان هوسی درگذشته فعالیت هشتم گفتی تا تهش هستس دلیل قطع شدن هات اسپات شیلد اهنگ بدبختی ما بیگانه نبود انشای زیبا ادبی بازنویسی صفحه 66 هفتم اهنگ امراه رینگا رینگا جواب جدول 66 نگارش فرهنگ بومی درس آزاد چهارم دبستان اهنگ اذری بی آتاسی وردی منه انامی